NELER YAPARIZ

GEL
ECEĞİ
TASARLI
YORUZ

Brandway 2012’den bu yana yaptığı çalışmalarla markalaşma yolunda birçok şirketin ve kamu kurumunun vazgeçilmez ismi. Size asla yormaz.

Markanıza özel geliştirdiği stratejiyle kurumsal kimlik çalışmanızdan tutun da reklam filminize kadar, en kısa sürede ve en yaratıcı biçimde markanızı diğerlerinin içinde en iyisi yapar.

İNOVASYON VE SANAL GERÇEKLİK

Nextway Markanızın inovasyon durağına hoşgeldiniz. Burada yok yok. Bir bilim kurgu filminde ne görüyorsanız hemen hemen herşeyi burada bulmanız mümkün. Henüz ışınlanmada sıkıntı çekiyoruz ama sanal gerçeklikte 1 numara olduğumuz doğrudur. Nextway markanızın ihtiyacına göre teknik ve tasarım ekiplerimizin uzmanlıklarını birleştirir ve sizin için sınırsız inovatif çözümler üretir.

Simülasyon
Sanal Gerçeklik Uygulamaları
İnovatif Teknolojik Fikirler
Mobil Uygulama ve Oyunlar
Web Tabanlı Uygulamalar

TEKNOLOJİ VE YAZILIM

E-step markanızın teknik durağı. Biz ona dijital *mcgayver diyoruz. İleri teknolojinin tüm imkanlarını, yalnızca o anki ihtiyaçlarınızla sınırlı kalmayıp geleceği de ön görerek sizin için yeniden tasarlar. Size özel yeni yazılım ve teknolojilerin üretimini de sağlar. Eee mcgayver bu yapar.

Eğitim Yönetim Sistemi
Sınav İşleri
Sınavbaz
E-PR
E-RAF

ARAŞTIRMA VE SİNİRBİLİM

Neurobrand iletişim stratejinizin bilimsel temeli. EEG ve Eye Tracking yöntemleriyle, beynin kimyasal etkileşimini çözümleyerek, mesajın hedef kitleye doğru iletimine yönelik bilimsel veriler sunar. Markanızın reklam, web sitesi, logo gibi tasarımlarını hedef kitleye izleterek tepkilerini ölçer. Hedef kitlenin yönelimine göre çalışmaların başarısını tespit eder ve elde edilen bilimsel veriler doğrultusunda markanıza özel farklı stratejilerin geliştirilmesine olanak sağlar.

Reklam Filmi Analizi
Ürün/Marka Konumlandırması
Alışveriş Deneyim Analizi
Web Kullanıcı Deneyimi Analizi
Logo/Ürün Ambalaj Tasarım Analizi

BİLİM VE İNSAN

[n]Beyin markanızın popüler bilim durağı. Her gün iletişim kirliliğine maruz kalan bireyin, kendini bu kirlilikten eleştirel ve bilimsel bir bakışla koruyabileceğini düşünüyoruz. Gösterilene, onun iyi mi, kötü mü olduğunu bilerek bakmasını istiyoruz. [n]Beyin işte burada devreye giriyor. 2012’de sosyal girişimcilik projesi olarak başlayan [n]Beyin bilimsel bilgiyi eğlenceli ve kolay ulaşılabilir hale getirerek bilim ve toplum arasındaki mesafeyi kaldırıyor. Böylece bireylere analitik düşüncenin tohumlarını atıyor.
Tüm marka çalışmalarını bilimsel bir temele oturtmayı kendine düstur edinmiş brandway, yaşadığı topluma karşı sorumluluğunun farkında!

Eğitim Yönetim Sistemi
[n]Beyin Portal
[n]Beyin Dergi
[n]Beyin Eğitimleri
[n]Beyin Gösterileri